pTel:  +90 324 238 00 27
BULKAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

BULKAN Uluslararası Taşımacılık, bilgi yönetimini; öncelikle bilginin üretilmesi, üretilen bilginin öğrenilmesi, kolay ulaşılması için bilginin düzenlenmesi, bunların kaybedilmeden saklanması, paylaşılması, işbirliğinin yapılması ve iyi bir iletişimin kurulması, bilinen şeylerin kullanılıp onların üzerine bina edilmesi ile etkin bir koordinasyon sistemi kurarak çalışmaktadır.

BULKAN Uluslararası Taşımacılık, bilgi yönetimini ancak, sistemler, süreçler, bir paylaşma ve açıklık kültürü, sürekli kurumsal öğrenme ve teknolojinin koordinasyonu ile gerçekleştirme çabasındadır.

BULKAN Uluslararası Taşımacılık; bir öğrenen organizasyon kültürü yaratmayı, öğrenme ve paylaşmanın kurumun öz değerleri arasında olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Ağır yük taşımacılığı konusunda hizmet gösteren firmamız siz müşterilerimize yalnız Tır sağlamamakta; malınızın yüklenmesinden teslimine kadar geçen sürede yer alan her türlü taşımacılık faaliyetinde hizmet kalitesinden taviz vermeden bir bütün olarak sunumaktadır. Firmamıza ait her türden çekici (TIR), dorse ve teçhizatımızla siz müşterilerimize en iyisini sunmak konusunda ısrarlıyız.

Güleryüzlü, çalışkan, hırslı ve deneyimli uzman kadrosu ile yutdışındaki partnerleriniz ile irtibata geçebilecek yükleme/boşaltma organşizasyonu ve bilgi akışını sağlayabilecek, hızlı güvenilir ve çağdaş taşımacılık anlayışı içinde, bilgisayar denetiminde, tüm Asya, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ile Uluslararası ithalat/ihracat ve nakliye konularında danışmanlık ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

BULKAN Uluslararası Taşımacılık'ın taşımacılık stratejisi; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerde, istenilen zamanda, toplam kalite anlayışı içinde teslim etmek üzerine kuruludur.

BULKAN Uluslararası Taşımacılık, Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, dünyanın her noktasına ulaşabilme imkanını bir yada birbiri ile bağlantılı taşıma modellerini kullanmak suretiyle optimum zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak kurumların hizmetine sunar.DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Uzun yıllara dayanan ihracat hacmimizin bizlere vermiş olduğu güç ile sahip olduğumuz kontratlar sayesinde, her zaman rekabetçi navlunlar ve güvenilir transit süreleri ile fark yaratmaya devam ediyoruz.

Uzmanlaşmış olduğumuz taşımacılık sektöründe firmalara bilgilendirme servislerimizle hizmet kalitemizi artırıyoruz.İhracat yüklemeleriniz için profesyonel kadromuz ve özel kontratlarımızla tüm taleplerinizde yardımcı olmaya hazırız.

ÜYELİKLERİMİZ